moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Топографічна схема

Геодезія практикує безліч різноманітних послуг, процедур і процесів. Вони спрямовані на отримання відомостей про досліджуванe територію, про її рельєф, кількості і стан конструкцій і інженерних споруд та інших особливостях. Для кожного конкретного об'єкта в залежності від його масштабів, цільового призначення підбираються свої процедури. Як правило, незалежно від території та типу об'єкта - це відразу кілька геодезичних робіт. Універсальною послугою є топографічна зйомка як основний тип дослідження території. З її допомогою можна повністю вивчити будь-яку місцевість, як за розмірами, так і за складністю. В ході топографічної зйомки ділянку досліджують в різних напрямках - це площа і відстані різних елементів, рельєф з усіма складнощами і перевагами, положення, кількість нерухомих об'єктів на ділянці, наявність та розташування наземних і підземних комунікацій, а також дані про рослинну складову.

Практично всі геодезичні процедури закінчуються однаково - складанням технічної документації та графічних матеріалів. За підсумками топографічної зйомки може бути складений план, а також топографічна схема.

Щоб отримати точний кінцевий графічний результат, потрібно провести якісно всі попередні етапи, починаючи з самої зйомки. До неї слід підготуватися - вивчити місцевість, створити розбивочну основу, а потім правильно зафіксувати всі відомості. Далі ці відомості потрібно правильно обробити і викласти в текстовому і графічному вигляді.

Схема ділянки необхідна практично для будь-яких процедур, пов'язаних з даною територією. Вона може бути використана і в ході будівельного процесу, і при реконструкційних роботах. Для благоустрою садових територій і для розробки проекту ландшафтного дизайну також без неї не обійтися. Схема передає не тільки розташування вже наявних елементів на території, але і тих, що плануються. Для цього і потрібен топоплан. Саме спираючись на відомості, закладені в ньому, можна розташувати все, що ви хочете бачити на своїй землі.

Кожна ділянка відрізняється своїми індивідуальними рисами. По-перше, всі земельні території різні за розмірами. Є зовсім маленькі ділянки, є середні, а є і досить значних розмірів. І планування для кожного буде своя. Відповідно, і схема також. Наприклад, якщо ви плануєте облаштування дачної території, то якщо у вас землі зовсім мало, на ній розташується тільки будиночок і клумби. А якщо розміри дозволяють, то можна зробити ще й сад з басейном або ставком. Таке планування має відбуватися саме на підставі топографічної схеми. На ній повинні відображатися ключові моменти місцевості, щоб мати уявлення - як розміщувати об'єкти нерухомості, водойми або зелені насадження.

Топографічні схеми можуть бути як окремим документом, так і входити до складу проектної технічної документації. Так, наприклад, можуть складатися окремі схеми комунікаційних систем з акцентом на їх розташування на ділянці, схеми інженерних конструкцій, які можуть вплинути на хід робіт на вашій ділянці (дороги, мости) та інші так звані тематичні схеми.

Щоб топографічна схема вашого земельної ділянки вийшла дійсно коректною і правильною, замовте її у нас. А самі точні дані по вашій території будуть у тому випадку, якщо ви довірите нам не тільки схематизацію, але і весь топографічний процес, включаючи саму зйомку і розробку топоплана.